Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
06.02.2019Ferie z zapałem

W poniedziałek 11 lutego czechowiccy uczniowie rozpoczynają ferie zimowe. Część dzieci nie wyjedzie na wypoczynek, kolejna grupa spędzi na wyjazdach tylko część zimowej przerwy w nauce. Z myślą o nich przygotowano w Czechowicach-Dziedzicach bogatą ofertę zajęć.

Oferta na tegoroczne ferie zimowe przygotowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Dom Kultury oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Czechowicach-Dziedzicach, przedstawia się naprawdę imponująco. Od zawodów sportowych, zajęć rekreacyjnych, kursów, poprzez zajęcia warsztatowe, plastyczne, seanse i spektakle, aż po wycieczki, w tym zorganizowane wyjazdy na narty. Uzupełnia ją bogata oferta zajęć przygotowana przez czechowickie placówki oświatowe.

Szczegóły oferty w załącznikach oraz w aktualizowanym na bieżąco naszym kalendarzu imprez. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z niej.

ŁP (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT