Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
06.02.2019Zawody w jeździe szybkiej na lodzie - podsumowanie

1.02 na lodowisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się w zawody w jeździe szybkiej. Impreza została zorganizowana z pomocą Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej POPP „Art”. Łącznie w zawodach wzięło udział 60 uczestników. Zawodnicy, którzy zajęli pierwsze 3 miejsca otrzymali medale, a za pierwsze 6 miejsc wręczono dyplomy oraz pamiątkowe kalendarze. Organizatorzy zawodów przyznali również nagrodę specjalną dla najmłodszego uczestnika zawodów- Natalki Uchwat urodzonej w 2013 roku.

Klasyfikacja indywidualna w poszczególnych kategoriach wiekowych:

2008 I MŁODSI

DZIEWCZYNY:

1

EMILIA MACHEJ

SP4

2009

22.25

2

ZUZANNA SZYLDER

SP4

2009

23.20

3

KAROLINA RAŚ

SP1

2008

25.79

4

MARTYNA POLLAK

SP1

2008

26.91

5

ZUZANNA BALWIERZ

SP4

2008

28.04

6

EMILIA GRUSZLIK

SP1

2008

29.16

7

ZUZANNA ŁĘKAWA

SP1

2008

29.48

7

AMELIA PRZYBYLSKA

SP5

2008

29.48

9

MAGDALENA RZEPKA

SP4

2008

29.55

10

NINA SMIERNA

SP1

2009

32.28

11

MARIA POLLAK

SP1

2011

32.53

12

ZUZANNA CZADER

SP4

2009

33.62

13

MARTYNA RZEPUS

SP1

2008

36.79

14

EMILIA BOJDA

SP4

2009

41.05

15

NATALIA UCHWAT

 

2013

49.55

 

CHŁOPCY:

1

MIKOŁAJ WIDAK

SP3

2009

27.28

2

MACIEJ WERNER

SP4

2009

27.48

3

MICHAŁ RYT

SP4

2009

27.63

4

MIŁOSZ BIERNAT

SP1

2008

28.65

5

KRZYSZTOF SIKORA

SP5

2008

28.73

6

WOJCIECH BRUNOWSKI

KSP

2011

29.80

7

JACEK STOKŁOSA

SP1

2009

32.01

8

KSAWERY POLAK

SP4

2010

32.82

9

ADAM UCHWAT

SP4

2011

34.35

10

STANISŁAW SZYLDER

SP4

2010

34.61

11

KAROL BACA

SP4

2010

34.61

 

2007

DZIEWCZYNY:

1

ANNA KOPEĆ

SP3

25.60

2

PATRYCJA WAWRO

SP5

25.70

3

PAULINA ROŻEK

SP1

26.04

4

LAURA BANET

SP5

27.62

5

WIKTORIA KOTAS

SP4

27.80

6

OLGA GEMBALA

SP5

28.34

7

ZOFIA WALASZCZYK

SP1

28.46

8

EMILIA ZWIERZCHOWSKA

SP1

29.98

9

ANNA MAKOWSKA

SP1

30.54

10

WIKTORIA WALA

SP1

31.62

11

NATALIA WALASZEK

SP4

32.53

CHŁOPCY:

1

SEBASTIAN BRUNOWSKI

SP1

23.44

2

ROBERT SZCZOTKA

SP1

25.02

3

KACPER JANIK

SP1

26.23

4

DAWID BYTOM

SP4

26.76

5

PATRYK STANOCH

SP5

26.86

6

KAROL SZOSTAK

SP4

32.17

 

2006

DZIEWCZYNY:

1

MARTA MGLEJ

SP5

22.18

2

JAGODA GOREL

SP4

22.49

3

NICOLA HEJLMAN

SP5

23.16

4

ILONA KUPCZAK

SP4

23.41

5

ANNA STRĄCZEK

SP5

29.66

6

PATRYCJA SZYLDER

SP1

32.14

7

WIKTORIA FUS

SP1

38.51

 

CHŁOPCY:

1

BARTŁOMIEJ GĄSIOREK

SP5

23.73

2

WOJCIECH CHROMIK

SP5

24.52

3

KACPER WITKO

SP4

24.54

4

GRACJAN PŁOSKONKA

SP1

26.11

5

NIKODEM MLECZKO

SP5

32.39

2005

CHŁOPCY:

1

MATEUSZ SERMAK

SP6

23.72

2004

DZIEWCZYNY:

1

MAGDALENA DUDZIAK

SP6

22.12

CHŁOPCY:

1

KONRAD KÓSKA

SP6

25.53

2003

DZIEWCZYNY:

1

PAULINA CIOŁEK

SP6

26.17

 

Serdecznie gratulujemy !

Źródło : MOSiR Czechowice-Dziedzice

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT