Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
30.05.2019Cyrkowy Dzień Dziecka w Starej Kablowni

Podaruj swoim pociechom wyjątkowy Dzień Dziecka! Jeśli lubicie dobrą zabawę, wpadnijcie na Cyrkowy Dzień Dziecka, który 1. czerwca będzie czekał na Wszystkich w Starej Kablowni! Cyrk to wszelka radosna i beztroska zabawa, dlatego w tym dniu wszyscy poczujemy się dziećmi!

Magia cyrku, wspaniałe pokazy, gry, zabawy i konkursy – to wszystko mocno działa na publiczność! Dlatego na Dzień Dziecka, Stara Kablownia specjalnie dla odwiedzających, przygotowała wiele atrakcji! 1 czerwca, nasze centrum handlowe przemieni się we wspaniałą arenę, a w wielu miejscach będzie można spotkać ciekawe i zaskakujące wydarzenia.

Dzieciaki będą mogły bawić się do woli na: dmuchańcach i eurobungee, (od godz. 14:00), a za paragon na dowolną kwotę, dokumentujący zakupy w Centrum w tym dniu, będą mogły również wybrać się w podróż mini-expresem i zasmakować pysznej waty cukrowej.

Malowanie buziek, balonikowe zwierzątka i liczne konkursy z fajnymi nagrodami – to wszystko i o wiele więcej przygotowujemy w naszej ofercie dla dużych odwiedzających i tych kilkuletnich!

Wspólnie przenieśmy się w beztroski świat dziecięcej zabawy w Centrum Handlowym Stara Kablownia! Do zobaczenia 1 czerwca od 13:00!

Źródło : Stara Kablownia

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT