Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
17.09.2019Zaproszenie na konferencję

Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Miejskiego w Czechowicach- Dziedzicach organizuje VI Czechowicką Konferencję Profilaktyczną, na którą serdecznie zapraszamy.

Konferencja skierowana jest do osób z terenu gminy Czechowice-Dziedzice lub współpracujących z Gminą. W szczególności do dyrektorów szkół, nauczycieli, pedagogów, psychologów, wychowawców, kuratorów, pracowników socjalnych, policjantów, pracowników służby zdrowia, osób duchownych, rodziców, opiekunów oraz wszystkich, którzy pracują z dziećmi i młodzieżą.

  • Tematem tegorocznej Konferencji będą „Zagrożenia okresu adolescencji”
  • Termin - 3 października 2019r.
  • Miejsce - Dworek EUREKA Czechowice-Dziedzice, ul. Prusa 64

Uczestnictwo w Konferencji jest nieodpłatne, wymagane jest jednak wcześniejsze zgłoszenie, za pomocą formularza zgłoszeniowego przesłanego drogą mailową (skan) lub złożonego osobiście .

Koszt szkolenia pokrywa Gmina Czechowice Dziedzice w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Zgłoszenia na Konferencję przyjmuje Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom (tel. 32 214 71 61; 214 7177, adres e-mail: ppu@um.czechowice-dziedzice.pl) w nieprzekraczalnym terminie do 01.10.2019r. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

plakat

***

Prelegenci:

  • Aleksandra Piotrowska - doktor psychologii, pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego. Konsultant dla rodziców i nauczycieli z zakresu rozwoju i wychowania dziecka. Społeczny doradca Rzecznika Praw Dziecka i Komitetu Ochrony Praw Dziecka. Współpracuje jako ekspert ze stacjami telewizyjnymi i radiowymi. Autorka licznych publikacji naukowych i popularyzatorskich, m. in. książek "Jak wychować szczęśliwe dziecko" i "Nastolatki pod lupą".
  • Katarzyna Kudyba - medioznawca, pedagog, profilaktyk, psycholog, absolwentka studiów Social Media & Content Marketing. Jest wieloletnim praktykiem i biegłym znawcą wirtualnej przestrzeni.Prowadzi szkolenia i warsztaty profilaktyczne w szkołach na wszystkich szczeblach edukacji, które są skierowane do nauczycieli, pedagogów szkolnych, psychologów, rodziców oraz uczniów. Jej wykłady boleśnie uświadamiają dorosłym, że często nie mają pojęcia w jakich wirtualnych światach poruszają się dzieci już od wczesnego dzieciństwa.
  • Krzysztof Brzózka - były Dyrektor Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, doradca Światowej Organizacji Zdrowia, ekspert w kwestiach związanych z polityką antyalkoholową.

PPU/UM, ŁP (UM Czechwice-Dzedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT