Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
16.02.2020Pijany Turek wjechał w podstawę dystrybutora paliw

Ponad 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał obywatel Turcji, który na stacji paliw przy ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach wjechał w podstawę dystrybutora, kosz na śmieci i stojący samochód. Sprawca uciekł pieszo. Mężczyznę zatrzymali policjanci.

Obywatel Turcji kierujący samochodem osobowym fiat seicento, wracając z dyskoteki w Czechowicach-Dziedzicach, wjechał na stację paliw, gdzie uderzył w podstawę dystrybutora, kosz na śmieci i osobowego opla. Sprawca zdarzenia uciekł pieszo, lecz pasażer fiata został na miejscu. Nikt nie odniósł obrażeń.

W toku czynności policjanci ustalili, kto kierował samochodem. Mężczyznę zatrzymano. Obsługa stacji paliw sprawdziła dystrybutor, ale na szczęście nie został on uszkodzony. W czasie obsługi zdarzenia przez policję stacja była zamknięta. Dalsze czynności prowadzi policja.

Źródło : bielsko.biala.pl/nasygnale, Mirosław Jamro

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT