Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
21.02.2020I chce się żyć! Vitalny Weekend w Starej Kablowni!

Powoli zbliża się wiosna! Czas na zmiany, oczyszczenie i przygotowanie do sezonu plenerowego. Centrum Handlowe Stara Kablownia, wspólnie ze sklepem Vital - strefa zdrowego życia, zapraszają na inspirujący weekend!

Zdrowie jest najważniejsze, ma wpływ na nasze samopoczucie i pozwala z optymizmem realizować plany i zamierzenia. 21 i 22 lutego w Starej Kablowni odbędzie się mnóstwo atrakcji, w tym m.in. możliwość skorzystania z ważnych badań oraz konsultacji. Klienci, którzy odwiedzą w piątek i sobotę Centrum Handlowe, mogą ponadto skorzystać z konsultacji dietetycznych, porad zdrowotnych, a także badań skóry, pomiaru ciśnienia i cukru oraz szkoleń z pierwszej pomocy. Warto skorzystać!

Dodatkowo w programie przygotowano pyszne degustacje, spotkanie z trenerem personalnym, ale również kącik dla dzieciaków i inspirujące warsztaty taneczne. Nie zabraknie konkursów z nagrodami i specjalnie przygotowanych rabatów, dostępnych tylko w ten weekend! Sklep Vital będzie oferował aż 20% rabatu na kosmetyki naturalne.
Ponadto, w sobotę przed centrum handlowym, w godz. 11:00-15:00 będzie można oddać krew, a także zmierzyć ciśnienie oraz poziom cukru. Od godz. 10:00 ratownicy medyczni z Grupy PCK Czechowice-Dziedzice, uczyć będą resuscytacji zarówno dzieci, jak i dorosłych. Pokazy potrwają do godz. 18:00.

Sklep Vital przygotował również na 21 i 22 lutego specjalny konkurs, w którym wygrać będzie można zakupy o wartości 5x50 zł! Ponadto, warto także wziąć udział w internetowym konkursie Vital, w którym do wygrania jest aż 10 zestawów zdrowych produktów i naturalnych kosmetyków. Szczegóły znaleźć można na facebook’owym fanpage’u Starej Kablowni.

To będzie aktywny i zdrowy weekend w Centrum Handlowym Stara Kablownia. Vitalnie

Zapraszamy!

Źródło : Stara Kablownia

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT