Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
25.02.2020Zaproszenie na szkolenie

Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na szkolenie nt. uzależnień cyfrowych wśród dzieci i młodzieży.

Szkolenie finansowane jest przez Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach (Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom) i dla uczestników jest całkowicie bezpłatne. Szkolenie adresowane jest do osób pracujących z dziećmi i młodzieżą (nauczyciele, wychowawcy, dyrektorzy szkół, pedagodzy szkolni, psychologowie, pracownicy świetlic) z terenu Gminy Czechowice-Dziedzice.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest dokonanie zgłoszenia w Biurze ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom, tel. 32 214-71-61 lub 32 214-71-77. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

plakat

PPU/UM, ŁP (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT