Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
25.03.2020Komunikat PKM

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach dokłada wszelkich starań, aby Państwa podróż mogła odbywać się bezpiecznie.

Dlatego od środy 25.03 br., pomimo feryjnego rozkładu jazdy, na najbardziej uczęszczanej linii nr VII, wprowadzamy do obsługi kursów autobusy 15-metrowe, zaś w ramach tzw. kursów szczytowych (większa ilość jadących do pracy) uruchomione zostaną dodatkowe autobusy.

Wszystkie te działania podyktowane są nadzwyczajną sytuacją. Naszym celem jest zapewnienie Państwu bezpiecznego transportu w szczególnych warunkach stanu epidemii. Z uwagi na dynamikę sytuacji prosimy o zrozumienie i postępowanie zgodnie z przepisami wprowadzonymi rozporządzeniem Ministra Zdrowia oraz apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności w komunikacji miejskiej.

W trosce o bezpieczeństwo swoje oraz innych pasażerów, w przypadku zaobserwowania przekroczenia napełnienia pojazdu ponad połowę wolnych miejsc siedzących, sami rezygnujcie z przejazdu!

Ze swojej strony zapewniamy, że będziemy na bieżąco monitorować ilość pasażerów i w miarę technicznych możliwości (dostępność pojazdów oraz kierowców) podejmować decyzje adekwatne do sytuacji.

foto

Informację na temat pojemności autobusów znajdziesz tutaj.

PKM sp. z o.o., ŁP (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT