Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
26.03.2020Komunikat UM

Wydział Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności i Spraw Obronnych Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach informuje, że w dniu 26 marca 2020, w związku z epidemią koronawirusa, na terenie gminy kwarantanną objętych pozostaje 169 osób.

***

W związku z zagrożeniem koronawirusem swoje autobusy regularnie poddaje dezynfekcji ozonowaniem Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

***

Współpracę z Wojskami Obrony Terytorialnej nawiązał Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach. Od przyszłego tygodnia sprzęt i żołnierze WOT wspomogą czechowicki OPS w dostarczaniu żywności mieszkańcom gminy, korzystającym z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa. O szczegółach akcji poinformujemy niebawem.

***

Z dniem jutrzejszym – piątek 27 marca 2020 r. od północy - zaostrzeniu ulegają zasady dotyczące przekraczania granicy Rzeczypospolitej Polskiej. 14-dniowa obowiązkowa kwarantanna stosowana będzie również w przypadku przekraczania granicy państwa przez osoby mieszkające w Polsce a pracujące za granicą oraz pracujące w naszym kraju, a mieszkające po drugiej stronie granicy.

WZK/UM, ŁP (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT