Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
07.08.2020Weź udział w konkursie "Wakacyjna przygoda w powiecie bielskim

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej organizuje Konkurs „WAKACYJNA PRZYGODA W POWIECIE BIELSKIM” w ramach którego uczestnicy mają za zadanie wykonać oryginalne utwory literackie oraz pocztówki z wakacji w powiecie bielskim.

Celem konkursu jest przede wszystkim zainteresowanie dzieci i młodzieży dziedzictwem kulturowym oraz atrakcjami turystyczno-przyrodniczymi powiatu bielskiego oraz inspirowanie do twórczości plastycznej i literackiej.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 6 - 18 lat uczęszczających do przedszkoli (klasy „0”), szkół podstawowych i ponadpodstawowych lub placówek wychowania pozaszkolnego zlokalizowanych na terenie powiatu bielskiego.

Konkurs ma charakter otwarty i odbywa się w dwóch kategoriach:

  • literacka - utwór poetycki (wiersz rymowany lub biały, fraszka, oda) do 2 stron formatu A4 (czcionka Times New Roman, rozmiar 12 pkt) opowiadający o ciekawych przygodach, zabawnych wspomnieniach lub emocjonujących momentach przeżytych podczas wędrówek po beskidzkich szlakach lub zwiedzania atrakcji turystyczno-kulturowych powiatu bielskiego.
  • plastyczna - „pocztówka z wakacji w powiecie bielskim” wykonana jedną z technik plastycznych tj.: rysunek, obraz malowany lub wyklejany, linoryt, wydrapanki, wydzieranki lub kolaż. Praca musi być wykonana w formacie 10 x 15 cm oraz naklejona na sztywny karton do formatu A4.

Termin nadsyłania prac bezpośrednio przez uczestników konkursu wyznaczono do dnia 31 sierpnia 2020 r.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem udziału w konkursie udostępnionym poniżej wraz z załącznikami.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

- Regulamin udziału w konkursie „Wakacyjna przygoda w powiecie bielskim”
- Załącznik nr 1 - Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego
- Załącznik nr 2 - Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Źródło : Starostwo Powiatowe

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT