Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
04.01.2021Auto do kradzieży paliwa ?

Około godz. 23.00 do oficera dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, iż przy ul. Cmentarnej w Czechowicach-Dziedzicach był widziany ford focus, który może służyć do kradzieży paliwa. Na miejsce wysłano patrole policji.

W toku policyjnych czynności ustalono, że samochód marki ford focus przemieszczając się ulicami miasta, zaparkował na ternie posesji przy ul. Kopernika. W pobliżu auta był mężczyzna, którego zatrzymano i celem wykonania dalszych czynności przewieziono do komisariatu policji.

W bagażniku auta ujawniono między innymi dwa duże pojemniki z tworzywa sztucznego i lejek wykonany z butelki. Pojazd miał tylko tylną tablicę rejestracyjną, w aucie bardzo śmierdziało benzyną. Celem zabezpieczenia śladów na miejsce skierowano technika. Dalsze czynności prowadzi policja. Policjanci sprawdzą, czy mężczyzna zatrzymany w pobliżu auta, odpowiada za wielokrotne kradzieże paliwa z różnych stacji paliw.

Źródło : Mirosław Jamro, bielsko.biala.pl/nasygnale

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT