Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
06.02.2012Konsultacje społeczne: aktualizacja Lokalnego Programu Rewitalizacji

Burmistrz Czechowic-Dziedzic zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych zaktualizowanego dokumentu Lokalnego Programu Rewitalizacji Czechowic-Dziedzic na lata 2007-2013.
>>> zobacz projekt Programu

W ubiegłym roku pojawiły się nowe możliwości finansowania przedsięwzięć rewitalizacyjnych w postaci inicjatywy JESSICA. W związku z tym program rewitalizacji miasta został uzupełniony o projekty, które wcześniej nie miały szans na otrzymanie unijnego wsparcia.

Lokalny Program Rewitalizacji Czechowic-Dziedzic na lata 2007-2013 pierwotnie opracowany został na przełomie lat 2008/9 zgodnie z wytycznymi Szczegółowego opisu priorytetów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013. Przyjęcie tego programu przez samorząd umożliwia staranie się o dofinansowanie niektórych zawartych w nim przedsięwzięć ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013, przeznaczonych na finansowanie Działania 6.2. Rewitalizacja obszarów zdegradowanych.

Na początku bieżącego roku została dokonana aktualizacja niniejszego programu - powiększono wybrane obszary rewitalizacji oraz wprowadzono kolejne zadania, dla których realizacji możliwe jest skorzystanie ze środków inicjatywy JESSICA.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z projektem aktualizacji programu i do wnoszenia swoich uwag do dokumentu w terminie do 10 lutego 2012 r.

Wnioski i opinie prosimy przesyłać do Wydziału Strategii, Rozwoju i Promocji Miasta, Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice lub na adres e-mail: strategia@um.czechowice-dziedzice.pl

Źródło : UM Czechowice-Dziedzice

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT