Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
14.03.2012Akcja „PASY”

Jutro policjanci przeprowadzą działania pk. „PASY”. Mają one na celu sprawdzenie przestrzegania przez uczestników ruchu drogowego, obowiązku jazdy w zapiętych pasach bezpieczeństwa. Stróże prawa zwracać będą również uwagę na obowiązek przewożenia dzieci w fotelikach ochronnych.

Policyjne działania zostaną przeprowadzone jutro w godzinach od 6.00 do 22.00 na drogach województwa śląskiego. Mundurowi skontrolują maksymalną liczbę samochodów pod kątem przestrzegania przez uczestników ruchu drogowego obowiązku jazdy w zapiętych pasach bezpieczeństwa. Dodatkowo sprawdzać będą czy dzieci przewożone są w fotelikach ochronnych. W akcji zostanie wykorzystany specjalistyczny sprzęt, w tym nieoznakowane radiowozy wyposażone w viedorejestratory.
 Planowane działania policyjne „Pasy” mają na celu nie tylko karanie kierowców za łamanie przepisów prawa, lecz przede wszystkim zwrócenie uwagi użytkownikom dróg na konsekwencje jakie w przypadku kolizji lub wypadku niesie za sobą jazda bez zapiętych pasów.

Źródło : KWP Katowice

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT