Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
21.03.2012Stypendia Rady Miejskiej

We wtorek 20 marca br. w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Rady Miejskiej Czechowic-Dziedzic w 2012 rokuw dziedzinie kultury i sztuki, kultury fizycznej oraz oświaty i nauki.

Umowy stypendialne wręczali Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny, Zastępca Burmistrza Maciej Kołoczek oraz Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Stanisław Kopeć.

 

Osiągnięcia stypendystów:


Z dziedziny kultury fizycznej:

Łukasz Goryl   
- Mistrz Polski w kategorii Junior – Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w saneczkarstwie na torach naturalnych w 2011 r.
- W-ce Mistrz Polski Seniorów w kategorii dwójek - Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w saneczkarstwie na torach naturalnych w 2011 r.
         
Marta Wykupil      
- Złoty medal w Mistrzostwach Polski juniorek młodszych w judo kobiet w 2011 r.
- III miejsce w Pucharze Europy juniorek młodszych w judo w 2011 r.   

Mirosław Sojka
    
- Mistrz Polski w kategorii Junior młodszy – Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w saneczkarstwie na torach naturalnych w 2011 r.
- W-ce Mistrz Polski Seniorów w kategorii dwójek – Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w saneczkarstwie na torach naturalnych w 2011 r.

Katarzyna Borgieł
- brązowy medal K-1 juniorek – Mistrzostwa Polski w Zjeździe, Wietrznice-Nowy Sącz 2011 r.
- brązowy medal K-1 x 3 open -  Mistrzostwa Polski w Zjeździe, Wietrznice-Nowy Sącz 2011 r.

Patrycja Czyż   
-  Mistrzyni Polski w kategorii Juniorka młodsza – Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w saneczkarstwie na torach naturalnych w 2011 r.
- IV miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w kategorii jedynek - Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w saneczkarstwie na torach naturalnych w 2011 r.
     
Tobiasz Gola    
- srebrny medal- K-2 500 m - Ogólnopolska olimpiada Młodzieży, Bydgoszcz 2011 r.
- srebrny medal- K-2 juniorów młodszych – Mistrzostwa Polski w maratonie kajakowym, Lublin 2011 r.
   
Kamil Klimca
     
- srebrny medal- K-2 500 m- Ogólnopolska olimpiada Młodzieży, Bydgoszcz 2011 r.
- brązowy medal- K-2 1000 m- Ogólnopolska olimpiada Młodzieży, Bydgoszcz 2011 r.

Izabella Borgieł  
- brązowy medal- K-1 x 3 open -  Mistrzostwa Polski w Zjeździe, Wietrznice-Nowy Sącz 2011 r.

Czyż Amadeusz  
- brązowy medal- K-2 juniorów młodszych – Mistrzostwa Polski w maratonie kajakowym, Lublin 2011 r.

Arkadiusz Konieczny
- srebrny medal- K-2 juniorów młodszych – Mistrzostwa Polski w maratonie kajakowym, Lublin 2011 r.


Z dziedziny oświaty i nauki:

Michał Londzin   
- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Rachunkowości Accounting Champions Wanted,
- I miejsce w drużynowym Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Ekonomicznej INGRESO

Bartosz Jóźwik       
- Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Fizyki OLIMPUS 2011.

Kamil Jodłowski    
- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów gimnazjów województwa śląskiego w roku szkolnym 2010/2011 r., Katowice 2011. 

Źródło : UM Czechowice-Dziedzice

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT