Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
21.03.2012Pijani rowerzyści

Aż pięciu nietrzeźwych kierowców jednośladów zatrzymali wczoraj bielscy policjanci. Rekordzista miał we krwi prawie trzy promile alkoholu. Za przestępstwo to grozi mu do roku więzienia.

Nietrzeźwy 47-letni cyklista został zatrzymany po południu przez mundurowych z Kobiernic. Zwrócił uwagę policjantów, bo ledwo trzymał się kierownicy i odbijał się od krawężników. Nic dziwnego skoro badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi blisko trzy promile alkoholu. Niewiele mniej promili wykazało badanie 40-latka z Zabrzega zatrzymanego w tej miejscowości przez policjantów z bielskiego pododdziału prewencji. Kierowca jednośladu miał we krwi prawie 2,5 promila alkoholu. Podobny wynik uzyskał 54-letni czechowiczanin zatrzymany na ul. Kolejowej oraz 28-latek z Międzyrzecza Dolnego, którego wywiadowcy zatrzymali w Ligocie na ul. Bronowskiej. Po południu w Bestwinie na ul. Wydrzyniec policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego rowerzystę. 46-latek miał we krwi 0,5 promila alkoholu.
Przypominamy, że kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Źródło : KMP Bielsko-Biała

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT