Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
22.03.2012Samorządowcy powiatu bielskiego u stóp Czarnej Madonny

14 marca br o godzinie 11,00 w kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej u stóp Czarnej Madonny rozpoczęła się odprawiana przez Ojca Kamila Szustaka Msza św w intencji samorządowców powiatu bielskiego, jak również w intencji zmarłego wójta gminy Bestwina śp Stefana Wodniaka.
   
   Ewangelię czytał ubrany w odświętny strój góralski burmistrz Szczyrku Wojciech Bydliński , a w homilii skierowanej do samorządowców O. Kamil Szustak (który jest zarazem dyrektorem Radia Jasna Góra) powiedział m.in. Realne życie nie toczy w Brukseli czy w Warszawie, ale tam gdzie jest człowiek, tam gdzie jest Wasz dom, Wasza rodzina, sąsiedzi, współmieszkańcy. Troszczcie się o nich każdego dnia, troszczcie się o Boży porządek, Boży rozsądek, tak aby życie w lokalnej społeczności było przestrzenią wypełnioną dobrem, sprawiedliwościom, zrozumieniem, szacunkiem i miłością.
Po Mszy św Wójtowie, Burmistrzowie, Przewodniczący Rad Gminnych, radni powiatu bielskiego zwiedzili skarbiec jasnogórski, a także mieli rzadką możliwość oglądania jasnogórskiej biblioteki.

Źródło : Starostwo Powiatowe

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT