Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
22.03.2012Zbiórka surowców wtórnych już w ten weekend

Gorąco zapraszamy w ten weekend, 24–25 marca, do Centrum Handlowego Sarni Stok na wiosenną zbiórkę surowców wtórnych! Po raz kolejny, w godz. 9.00–17.00 w sobotę i 10.00–17.00 w niedzielę będziemy zbierać butelki plastikowe i szklane, makulaturę oraz puszki aluminiowe, z czego dochód zostanie przeznaczony na pomoc bezdomnym zwierzętom!

Dla naszych sympatyków mamy jak zwykle sadzonki drzewek, ofiarowane przez współpracujących z nami leśników, sadzonki narcyzów oraz wiele ciekawych upominków od współpracujących z nami firm i instytucji!

Akcja „Drzewko za surowce” odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bielsko-Biała, Jacka Krywulta, jej współorganizatorem jest Centrum Handlowe Sarni Stok, a jej partnerami są Lasy Państwowe, Urząd Miasta Bielsko-Biała i firma AQUA S.A.

Źródło : Fundacja Arka

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT