Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
09.07.2014LGR Bielska Kraina zaprasza na konferencję dla kobiet

Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina chce zaproponować aktywnym mieszkankom naszego obszaru uczestnictwo w konferencji, która pozwoli im wspólnie się spotkać, wymienić doświadczeniami oraz sugestiami na różne tematy związane z życiem społecznym.

Uczestniczki konferencji będą wyłonione przez władze samorządowe obszaru LGR Bielska Kraina i odznaczać się będą aktywnością w kontekście życia społecznego miejscowości/gmin, wyróżniają się niezwykłą organizacją oraz aktywizacją innych. Udzielając się społecznie i pomagając innym stają się wzorem do naśladowania.

Kobieta sukcesu jest wielowymiarowa, potrafi godzić wiele spraw i zadań jednocześnie dom, praca działania charytatywne. To wszystko sprawia, że im więcej doświadcza siebie w stosunku do innych, tym bardziej jest szczęśliwa tak więc warto takie kobiety wyróżnić.Uczestnictwo w konferencji ma być swego rodzaju nagrodą i wyróżnieniem dla zaproszonych kobiet.

Szczegóły »

LGR, PM (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT