Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
24.08.2016Brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski

W dniach 20-21 sierpnia na torze regatowym „Brdyujście” w Bydgoszczy zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Młodzików oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. W imprezie nie zabrakło kajakarzy z klubu MKS Czechowice-Dziedzice.

Pierwszego dnia najmłodsi rywalizowali na dystansie 2000 m w konkurencji K-1, doskonale spisał się w swojej kategorii Dawid Janusz, który zdobył brązowy medal. Pozostali zawodnicy w swoim debiucie również zajęli miejsca w finale – Jan Paszek uplasował się na miejscu 9, a Igor Drewniak na miejscu 11. Nasza jedyna młodziczka - Sandra Brandys, po kłopotach na starcie, zajęła ostatecznie 21 miejsce.

Drugiego dnia MMP i MPM młodzicy startowali w osadach - Dawid Janusz z Igorem Drewniakiem w K-2 zajęli 10 miejsce. Mateusz Borgieł z Jakubem Golą w konkurencji młodzieżowców C-2 zajęli 8 miejsce, natomiast Mateusz w C-1 1000 m uplasował się na 5 pozycji. Przed kajakarzami jeszcze kilka startów w sezonie, więc życzymy im wytrwałości i zdrowia.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i trenerce Magdalenie Żaczek.

foto

MKS, ŁP (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT