Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
30.08.2016Podejrzani o udział w bójce zatrzymani

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali dziewięciu mężczyzn, którzy w sobotnią noc uczestniczyli w bójce na czechowickiej ul. Legionów. Wśród zatrzymanych jest 21-latek, który ranił nożem 17-latka. Grozi mu do 8 lat za kratami. Pozostali napastnicy odpowiedzą za udział w bójce, za co mogą trafić do więzienia na najbliższe 3 lata.

Wszystko zaczęło się tuż przed północą w okolicy stacji paliw przy czechowickiej ul. Legionów, gdzie doszło do awantury pomiędzy grupą młodych mężczyzn. Z ustaleń wynika, że w czasie kłótni 3 napastników zaatakowało 7 swoich przeciwników. Mężczyźni nie znali się. Wybrali ustronne miejsce, gdzie doszło pomiędzy nimi do bójki. W pewnym momencie, przebywający w trzyosobowej grupie 21-latek, zaatakował nożem 17-latka i ranił go w brzuch. Jego pozostali koledzy natychmiast wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło rannego do szpitala. Pokrzywdzony przeszedł operację. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Po zdarzeniu mężczyźni uciekli.

Policjanci z Czechowic -Dziedzic bardzo szybko ustalili i zatrzymali pięciu z nich w wieku od 17 do 22 lat. Wśród nich był także 21-latek, który w czasie bójki ranił nożem młodego mężczyznę. Zatrzymany 21-latek był trzeźwy. Pozostali mężczyźni mieli w organizmie około pół promila alkoholu. Zaledwie kilka godzin później policjanci zatrzymali 4 pozostałych uczestników bójki. 8 z nich usłyszało już zarzuty. Grozi im do 3 lat więzienia. Zatrzymany 21-latek w dalszym ciągu przebywa w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszy zarzuty i zostanie doprowadzony do prokuratury i sądu. Śledczy zadecydują o jego dalszym losie. Za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi mu do 8 lat za kratami.

Źródło : KMP Bielsko-Biała

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT