Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
30.08.2017Odpowie za kradzież rozbójniczą

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o kradzież rozbójniczą. 28-latek skradł w jednym z czechowickich sklepów alkohol, a w czasie ucieczki zaatakował pracownika ochrony, który usiłował go ująć i odzyskać skradzione mienie. Za przestępstwo to sprawca może trafić do więzienia na najbliższe 10 lat.

Wczoraj po południu w czechowickim sklepie przy ul. Słowackiego, rabuś skradł 2 butelki markowej wódki o wartości blisko 100 zł. Zauważył go ochroniarz, który ruszył w pościg za sprawcą. Pomiędzy mężczyznami doszło do szamotaniny. Napastnik odepchnął pracownika ochrony i uciekł.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci szybko ustalili personalia sprawcy, a chwilę później go zatrzymali. Okazał się nim dobrze im znany z uwagi na wcześniejsze kradzieże, 28-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

Źródło : KMP Bielsko-Biała

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT