Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
24.12.2018Zapraszamy na Orszak Trzech Króli

Po raz kolejny ulicami Zabrzega 6 stycznia przejdzie Orszak Trzech Króli. Impreza odbędzie się pod patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta. Początek o godzinie 11.45, przy strażnicy OSP w Zabrzegu.

Uliczne jasełka, jak co roku, organizowane są przez Stowarzyszenie „Przyjazny Zabrzeg” i dyrekcję Szkoły Podstawowej w Zabrzegu, w ramach ogólnopolskiej akcji środowisk katolickich i społecznych, mającej na celu zachowanie tradycji obchodów tego święta.

Kolorowy korowód złożony z młodzieży i dorosłych przejdzie ulicami Zabrzega pod kościół parafialny, a później na stadion LKS. Będzie to znakomita okazja do wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek, nie zabraknie też ciepłej herbaty dla zziębniętych uczestników orszaku. Na stadionie zostaną ogłoszone wyniki gminnego konkursu szopek przedstawionych do oceny przez dzieci i młodzież szkolną z terenu Gminy Czechowice-Dziedzice.

Partnerami tej imprezy są: MOSiR, MDK, OSP Zabrzeg, KGW „Zabrzeżanki”, Dworek „Eureka” oraz firma Frez-Com.

Organizatorzy serdecznie zapraszają mieszkańców do licznego uczestnictwa w tym święcie.

Szczegóły na plakacie. Do zobaczenia 6 stycznia!
Plakat

JT, ŁP (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT