Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
23.03.2020Autem skosił znaki i uderzył w mur budynku

Dwie osoby zostały odwiezione do szpitala wskutek zdarzenia drogowego na ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie samochód osobowy skosił znaki i z dużą siłą uderzył w mur budynku.

Do zdarzenia doszło około godz. 1.00. Kierujący samochodem osobowym audi, jadąc ul. Legionów utracił panowanie nad kierowanym pojazdem, który skosił znaki drogowe i z dużą siłą uderzył w mur budynku. Samochód, obracając się wokół osi, zatrzymał się na wysepce ronda. Kierowca osobówki wraz z pasażerką wyszli z auta o własnych siłach, po czym zostali odwiezieni do szpitala.

Patrol ruchu drogowego sporządził dokumentację, kierujący pojazdem był trzeźwy. Kwalifikacja prawna zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanych. Skutki zdarzenia zneutralizowały dwa zastępy straży pożarnej z Posterunku Zamiejscowego JRG2 w Czechowicach-Dziedzicach.

Źródło : bielsko.biala.pl/nasygnale, Mirosław Jamro

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT