Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
09.07.2020Konsultacje społeczne na temat elektromobilności

Biuro Publicznego Transportu Zbiorowego zaprasza na otwarte spotkanie, które odbędzie się w dniu 16 lipca 2020 r. o godzinie 16.00 w sali 305 (II piętro) Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, na którym zostaną przedstawione główne założenia elektromobilności na poziomie krajowym jak i lokalnym.

W ramach spotkania odbędzie się dyskusja z mieszkańcami Gminy Czechowice-Dziedzice oraz wszystkimi interesariuszami Strategii rozwoju elektromobilności w Gminie Czechowice-Dziedzice, w trakcie której będziemy chcieli poznać potrzeby i oczekiwania mieszkańców Gminy związane z niskoemisyjnym transportem.

Głównym celem Strategii jest stopniowe wdrożenie elektromobilności, czego rezultatem będzie poprawa warunków mobilności w Gminie Czechowice-Dziedzice oraz ograniczenie szkodliwej emisji zanieczyszczeń pochodzących z transportu.

Finalnie Strategia służyć będzie również realizacji celów wynikających m.in. z zapisów ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych. Dokument ten powstaje dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców zamierzających uczestniczyć w spotkaniu, prosimy o wcześniejsze poinformowanie o chęci wzięcia w nim udziału.

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w kraju obliguje do zachowania dystansu społecznego co wpływa na ilość osób mogących jednocześnie uczestniczyć w spotkaniu. Zaznaczamy również, że jeżeli będzie potrzeba zostaną zorganizowane kolejne spotkania.

Informację o zamiarze uczestnictwa w spotkaniu proszę przesłać na adres e-mail: ptz@um.czechowice-dziedzice.pl lub zgosić telefonicznie pod numerem 32 214 71 95.

PTZ/PJ (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT