Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
12.02.2021Poszukujemy sprawcy kradzieży

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawcy usiłowania kradzieży sklepowej. Mężczyzna w supermarkecie przy czechowickiej ulicy Barlickiego chciał skraść towar wartości blisko 2,5 tysiąca złotych. Publikujemy jego wizerunek, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Poszukiwany przez policjantów mężczyzna 21 stycznia 2021 roku w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Barlickiego 22 w supermarkecie Lidl usiłował skraść towar wartości blisko 2,5 tysiąca złotych. Mężczyzna podczas pobytu w sklepie zapakował do wózka głównie alkoholem, odzieżą roboczą i narzędziami. Następnie po podliczeniu zakupów przy kasie usiłował oddalić się z towarem bez płacenia za zakupy. Po reakcji personelu porzucił skradziony towar i zbiegł.

Rysopis: Mężczyzna. Wiek z wyglądu 35-40 lat, łysy, szczupłej budowy ciała, wzrost około 175 cm. W czasie popełniania przestępstwa ubrany był w pomarańczową bluzę, ciemnoszarą kurtkę, czarne spodnie i obuwie koloru czarnego.

Jego wizerunek zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Publikujemy go, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu tożsamości podejrzewanego mężczyzny.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach ul. Mickiewicza 1, tel. 47 85 708 10, e-mail: czechowice@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.


Źródło : KMP Bielsko-Biała

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT