Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
06.03.2012Nagrody za osiągnięcia sportowe

W czwartek 1 marca br. odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień Burmistrza za osiągnięcia sportowe oraz za szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym.

Nagrody wręczał i zwycięzcom osobiście gratulował Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut w towarzystwie swojego zastępcy Macieja Kołoczka oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Damiana Żelaznego.

Nagrody otrzymali:
Krzysztof Dudek za prowadzenie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym; Jan Kobędza za prowadzenie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym; Damian Kulig za osiągnięcia sportowe - za zdobycie I miejsca w Pucharze Europy, Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski w konkurencji wyciskania sztangi leżąc na ławie; Patrycja Ryszka za osiągnięcia sportowe - za zdobycie 3 miejsca 3x K-1 OPEN w Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w zjeździe kajakowym; Kamil Klimca za osiągnięcia sportowe - za zdobycie 2 miejsca K-2 500 m juniorów młodszych w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz 3 miejsc w K-2 1000 m i K-2 15 km juniorów młodszych w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Długodystansowych Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Polski w Maratonie Kajakowym; Katarzyna Borgieł za osiągnięcia sportowe - za zdobycie 3 miejsca K-1 juniorek oraz 3 miejsca w zespole 3x K-1 OPEN w Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w zjeździe kajakowym; Izabella Borgieł – za osiągnięcia sportowe - za zdobycie 3 miejsca w zespole 3x K-1 OPEN w Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w zjeździe kajakowym; Tobiasz Gola za osiągnięcia sportowe - za zdobycie 2 miejsca K-2 500 m juniorów młodszych w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, 3 miejsc w K-2 1000 m juniorów młodszych w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i Długodystansowych Mistrzostwach Polski oraz 2 miejsca K-2 15 km w Mistrzostwach Polski w Maratonie Kajakowym.



Wyróżnienia za osiągnięte wysokie wyniki sportowe otrzymali natomiast:
Maksymilian Kwaśniak za 1 miejsce w igrzyskach dzieci i młodzieży w biegach górskich (kat. wiekowa do 9 lat); Paulina Kozioł za 3 miejsce w igrzyskach dzieci i młodzieży w biegach górskich (kat. wiek. dzieci starsze 12-13 lat); Mateusz Banach za 2 miejsce w igrzyskach dzieci i młodzieży w biegach górskich (kat. wiek. dzieci starsze 12-13 lat); Jakub Marek za 1 miejsce w igrzyskach dzieci i młodzieży w biegach górskich (kat. wiek. dzieci starsze 12-13 lat); Jakub Laszczak za 1 miejsce w igrzyskach dzieci i młodzieży w biegach górskich (kat. wiek. dzieci młodsze 10-11 lat); Martyna Pniok za 2 miejsce w igrzyskach dzieci i młodzieży w biegach górskich (kat. wiek. dzieci starsze 12-13 lat).

 
 
 Źródło : UM Czechowice-Dziedzice

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT