Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
14.03.2012Sukcesy czechowickich judoków

W minioną sobotę i niedzielę w Zagrzebiu rozegrano pierwszy w tym roku Puchar Europy juniorów młodszych. W zawodach wzięło udział 519 zawodniczek i zawodników z 25 państw w tym 22 reprezentantów Polski. W zawodach wystartowała dwójka naszych eksportowych zawodników Marta Wykupil oraz Paweł Wawrzyczek z KS Judo Czechowice-Dziedzice.

Jako pierwszy w sobotnie przedpołudnie na tatami wyszedł Paweł Wawrzyczek. Startował w kategorii 60 kg. w której zgłosiło się 58 zawodników. Wygrał wszystkie 6 pojedynków i zdobył złoty medal.

W niedzielę startowała Marta Wykupil (57 kg.,37 zawodniczek), która przebrnęła eliminacje lecz w walce półfinałowej uległa zawodniczce z Niemiec. W walce o brązowy medal nie dała szans zawodniczce gospodarzy pokonując ją przez ippon.

To jeszcze nie wszystkie sukcesy które zanotowaliśmy w sobotę i niedzielę.

Podczas rozegranego we Wrocławiu Pucharu Polski juniorek i juniorów bardzo dobrze spisał się Grzegorz Słabiak zajmując w kat. wagowej 100 kg. drugie miejsce. Na pochwałę zasługuje również VII miejsce zdobyte przez Ewelinę Hulalkę (57 kg.).

Źródło : UM Czechowice-Dziedzice

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT